Kościół św. Floriana
Drewniany kościół pod wezwaniem św. Floriana w Stalowej Woli przebył w ciągu parowiekowych dziejów dwa jakże różne etapy swojej egzystencji
Kaplica św. Anny
Wybudowanie pomocniczej kaplicy pw. św. Anny na zapleczu kościoła św. Floriana skutecznie usprawniło pracę duszpasterską w tutejszej parafii


Uroczystość Chrystusa Króla


Ostatnia niedziela roku litugicznego to jednocześnie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, a także święto patronalne Akcji Katolickiej. Uroczystą Mszę św. o godz. 11.00, połączoną z procesją pod figurę Chrystusa Króla odprawił ks. Prałat Jan Kozioł. Natomiast oprawę przygotował nasz parafialny oddział Akcji Katolickiej oraz schola. Pod figurą Pana Jezusa, ponowoliśmy raz jeszcze akt poświęcenia Jemu naszej parafii i siebie samych - dokonany po raz pierwszy 19 lat temu. Niech Chrystus Król panuje w naszym życiu, w naszych rodzinach i w naszych sercach. Kóluj nam Chryste!