Kościół św. Floriana
Drewniany kościół pod wezwaniem św. Floriana w Stalowej Woli przebył w ciągu parowiekowych dziejów dwa jakże różne etapy swojej egzystencji
Kaplica św. Anny
Wybudowanie pomocniczej kaplicy pw. św. Anny na zapleczu kościoła św. Floriana skutecznie usprawniło pracę duszpasterską w tutejszej parafii


III Niedziela Zwykła


Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Zwykła 24.01.2021 r.

 

  1. W ubiegłym tygodniu w poniedziałek zakończyliśmy tegoroczne modlitewne spotkania kolędowe. Wszystkim, którzy dotychczas odpowiedzieli na zaproszenie i łączyli się z nami w kolędowej modlitwie składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Nasze serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy niezależnie od obecności na spotkaniu złożyli z okazji kolędy ofiary, czy to w kopertach, czy poprzez wpłatę na konto parafii. Ofiary złożone z racji kolędy będą przeznaczone na utrzymanie parafii.
  2. Nieszpory dzisiaj o godz.18.00.
  3. We wtorek (26 stycznia) o godz.18.00 Msza św. z udziałem Róż Różańcowych Rodziców za dzieci – Familia. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za śp. Zdzisława Sadło zamówiona przez Parafialny Zespół Caritas.
  5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. To święto wszystkich osób, które łączy pragnienie życia oddanego Bogu na drodze rad ewangelicznych: ubóstwa, czystości i posłuszeństwa. Modlimy się w tym dniu za osoby konsekrowane. W sposób szczególny pamiętajmy w naszej modlitwie o Siostrze Ewie i jej Zgromadzeniu Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny z Dębicy.
  6. W przyszłą niedzielę (31 stycznia) o godz. 18.00 odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu naszej Scholii i wykonawców z innych stron naszej diecezji. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  7. Troskę o kościół powierzamy wiernym z ul. Okulickiego, blok nr 8, klatka 3.